






Планшет дитячий Amazon Fire HD 8' 2/32GB 10th Generation
- Готово до відправки
- Код: 100
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
- 4-х ядерний процесор MediaTek MT8168 (64-bit quad-core)
- екран IPS зі скла підвищеної міцності Gorilla Glass
- об'ємний стереозвук Dolby Atmos
- повний функціонал для використання всією сім'єю
- у тестах на падіння в 1,7 раза міцніший за iPad
У вартість входить:
- планшет
- гіпоалергенний протиударний чохол EVA
- кабель USB-C
- зарядка 5W
Характеристики::
- Діагональ екрану: 8 дюймів
- Роздільна здатність екрана: 1280 x 800
- Тип екрана: IPS 189 PPI, сенсорний, ємнісний
- Модель процесора: MediaTek MT8168 (64-bit quad-core)
- CPU: 4xARM Cortex-A53 (2.0 GHZ)
- GPU: Arm Mali-G52 3EE MC1
- Кількість ядер: 4
- Об'єм оперативної пам'яті: 2GB
- Об'єм вбудованої пам'яті: 32GB
- Розширення пам'яті: карта microSD до 1TB
- Мегапікселі камер: 2.0
- Запис відео: 720p HD
- Функція Blue Shade: так
- Bluetooth: 5.0 LE
- Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (dual band)
- Аудіо: Stereo, Dolby Atmos
- Роз'єм: USB-C
- Аудіо роз'єм: mini jack 3.5 мм
- Акумулятор: Li-Ion 4850 мА/год
- Довжина: 202 мм
- Ширина: 137 мм
- Товщина: 9.7 мм
- Вага: 355 г
Планшет Amazon - це універсальний спосіб познайомити дітей з технологією, навчити їх новим навичкам і розвинути їхній творчий потенціал. Має легкий і міцний корпус, що робить його ідеальним для використання в поїздках. Діти можуть робити фото та відео за допомогою вбудованої камери.
Яскравий дисплей: оснащений 8-дюймовим HD-дисплеєм з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів і склом підвищеної міцності Gorilla Glass. Насолоджуйтесь яскравими кольорами та чіткими деталями під час перегляду контенту. Ексклюзивна функція Blue Shade оптимізує підсвічування для комфортного читання та зменшення навантаження на очі.
Продуктивність: оснащений чотирьохядерним процесором процесором з тактовою частотою 2,0 ГГц і 2 ГБ оперативної пам'яті, що забезпечує плавну роботу в багатозадачному режимі, швидкий запуск застосунків і високу продуктивність. Включає дводіапазонний Wi-Fi для швидкого підключення до Інтернету, Bluetooth для підключення бездротових пристроїв.
Великий обсяг пам'яті: оснащений 32 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 1 ТБ за допомогою карт microSD.
Подвійні стереодинаміки: завдяки подвійним стереодинамікам можна насолоджуватися кінематографічним звуком Dolby Atmos, що забезпечує захоплююче тривимірне звучання.
Камери: знімайте фото та відео за допомогою фронтальної камери 2 МП для відеодзвінків і задньої камери 2 МП для повсякденної зйомки.
Час автономної роботи: забезпечує до 10 годин автономної роботи в змішаному режимі, що дає змогу використовувати його протягом усього дня без частого заряджання.
Протиударний чохол EVA
- гіпоалергенний чохол із матеріалу EVA має складну ручку/підставку
- забезпечує захист від ударів і витримує значне зношування
- конструкція забезпечує комфортні кути огляду
- має повний доступ до всіх портів, кнопок і камер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1200х800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Колір | Червоний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8168 |
| Стан | Новий |
| Обрати колір чохла: | ФІОЛЕТОВИЙ |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 189 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 4850 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Датчик освітленості, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 201.9 мм |
| Ширина | 137.34 мм |
| Товщина | 9.6 мм |
| Вага | 337 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мультифікатор екрану | Так |

