





Планшет дитячий Amazon Fire HD 10 2/32GB 9th Generation
- Готово до відправки
- Код: 308
+380 (67) 894-04-10
Kyivstar + Viber
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет для дитини з протиударним чохлом Amazon Fire HD10 2/32GB 9th Generation
- екран IPS зі скла підвищеної міцності Gorilla Glass
- об'ємний стереозвук Dolby Atmos
- повний функціонал для використання всією сім'єю
- у тестах на падіння в 1,7 раза міцніший за iPad
Комплектація:
- планшет
- гіпоалергенний протиударний чохол EVA
- кабель USB-C
- швидка зарядка 9W 5V 1,8A
Характеристики
Розмір екрана: 10,1 дюймів
Роздільна здатність: Full HD 1920 x 1200 пікселів 224 PPI
Технологія дисплея: IPS
Акселерометр Так
Датчик освітленості Так
Процесор: восьмиядерний 2,0 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
Вбудована пам'ять: 32 ГБ (з розширенням до 512 ГБ з картами microSD)
Фронтальна камера: 2 Мп
Задня камера: 2 Мп
Запис відео: 720p HD відеозапис
Подвійні стереодинаміки Dolby Atmos
До 12 годин автономної роботи
Дводіапазонний Wi-Fi, Bluetooth
Порт: USB-C
3,5-мм роз'єм для навушників
Розмір: 262 x 159 x 9,8 мм
Вага: 504 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Рожевий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Модель процесора | Mediatek MT8183 Helio P60T (12 nm) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, FLAC, APE, MIDI, AMR, MP3, WAV, AAC, WMA |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 6300 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Товщина | 9.8 мм |
| Вага | 504 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мультифікатор екрану | Так |

