






Планшет Amazon Fire HD 8 2/32GB 12th Generation
- Готово до відправки
- Код: 600
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
- створений для вимогливого американського користувача
- за якістю і терміном служби перевершує планшети, вироблені для українського ринку
- у тестах на падіння в 1,7 раза міцніший, ніж iPad.
- екран з посиленого алюмосилікатного скла Gorilla Glass IPS
У вартість входить:
- планшет
- зарядка 5W
- перехідник на євророзетку 16А
- кабель USB-С
- встановлення необхідних програм: Google Play Market, Google services, переклад меню і розкладок клавіатури для введення тексту: укр+англ+рус.
- гарантія 12 місяців з правом безкоштовного ремонту або заміни
При виборі планшета звертайте увагу на характеристики:
- екран з технологією IPS і склом Gorilla Glass
- якісний звук
- надійність збірки
- популярність бренду
Усім цим параметрам відповідає планшет Amazon і надає доступ до широкого спектру функцій:
- перегляд відео
- аудіокниги та музика
- ігри
- читання електронних книг
- створення та зберігання фотографій
- перегляд новин та інформації
- навчання і робота
- управління розумним будинком
- соціальні медіа
- покупки
Яскравий дисплей: оснащений 8-дюймовим HD-дисплеєм з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів і склом підвищеної міцності Gorilla Glass. Насолоджуйтесь яскравими кольорами та чіткими деталями під час перегляду контенту. Ексклюзивна функція Blue Shade оптимізує підсвічування для комфортного читання та зменшення навантаження на очі.
Продуктивність: оснащений шестиядерномим процесором процесором з тактовою частотою 2,0 ГГц і 2 ГБ оперативної пам'яті, що забезпечує плавну роботу в багатозадачному режимі, швидкий запуск застосунків і високу продуктивність. Включає дводіапазонний Wi-Fi для швидкого підключення до Інтернету, Bluetooth для підключення бездротових пристроїв.
Великий обсяг пам'яті: оснащений 32 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 1 ТБ за допомогою карт microSD.
Подвійні стереодинаміки: завдяки подвійним стереодинамікам можна насолоджуватися кінематографічним звуком Dolby Atmos, що забезпечує захоплююче тривимірне звучання.
Камери: знімайте фото та відео за допомогою фронтальної камери 2 МП для відеодзвінків і задньої камери 2 МП для повсякденної зйомки.
Час автономної роботи: забезпечує до 10 годин автономної роботи в змішаному режимі, що дає змогу використовувати його протягом усього дня без частого заряджання.
Характеристики::
Діагональ екрану: 8 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1280 x 800
Тип екрана: IPS 189 PPI, сенсорний, ємнісний
Версія Android: 11
Модель процесора: MediaTek MT8169A
CPU: Hexa-core (6x2.0 GHz Cortex-A55)
GPU: Mali-G52 2EE MC2
Кількість ядер: 6
Об'єм оперативної пам'яті: 2GB
Об'єм вбудованої пам'яті: 32GB
Розширення пам'яті: карта microSD до 1TB
Мегапікселі камер: 2.0
Запис відео: 720p HD
Функція Blue Shade: так
Bluetooth: 5.2
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (dual band)
Аудіо: Stereo, Dolby Atmos
Роз'єм: USB-C
Аудіо роз'єм: mini jack 3.5 мм
Акумулятор: Li-Ion 4850 мА/год
Довжина: 201.9 мм
Ширина: 137.34 мм
Товщина: 9.6 мм
Вага: 337 г

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8169A |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 189 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Функції камери | Автофокус |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, AAC, AMR, MIDI, FLAC, MP3, WMA, WAV, APE |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 13 годин |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Датчик освітленості, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 201.9 мм |
| Ширина | 137.3 мм |
| Товщина | 9.6 мм |
| Вага | 337 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мультифікатор екрану | Так |

