





Планшет дитячий Amazon Fire 7 1/16GB 9th Generation
- Готово до відправки
- Код: 104
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
- має повноцінний функціонал для використання всією сім'єю
- у 1,7 раза міцніший за iPad у тестах на падіння.
У вартість входить:
- планшет з протиударним чохлом
- кабель, зарядка
Відповідає сучасним характеристикам:
- екран IPS зі скла підвищеної міцності Gorilla Glass
- якісний звук та надійність збірки
Широкий спектр функцій:
- відео, ігри, фото
- музика, аудіо / електронні книги
- соціальні медіа, покупки
Планшет Amazon - це універсальний спосіб познайомити дітей з технологією, навчити їх новим навичкам і розвинути їхній творчий потенціал. Має легкий і міцний корпус, що робить його ідеальним для використання в поїздках. Діти можуть робити фото та відео за допомогою вбудованої камери.
Яскравий дисплей: оснащений 7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1024х600 пікселів і склом підвищеної міцності Gorilla Glass. Насолоджуйтесь яскравими кольорами та чіткими деталями під час перегляду контенту. Ексклюзивна функція Blue Shade оптимізує підсвічування для комфортного читання та зменшення навантаження на очі.
Продуктивність: оснащений чотирьохядерним процесором і 1 ГБ оперативної пам'яті, що забезпечує плавну роботу в багатозадачному режимі, швидкий запуск застосунків і високу продуктивність. Включає дводіапазонний Wi-Fi для швидкого підключення до Інтернету, Bluetooth для підключення бездротових пристроїв.
Обсяг пам'яті: оснащений 16 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 400 ГБ за допомогою карт microSD.
Камери: знімайте фото та відео за допомогою фронтальної камери 2 МП для відеодзвінків і задньої камери 2 МП для повсякденної зйомки.
Час автономної роботи: забезпечує до 7 годин автономної роботи в змішаному режимі.
Протиударний чохол EVA
- гіпоалергенний чохол із матеріалу EVA має складну ручку/підставку
- забезпечує захист від ударів і витримує значне зношування
- конструкція забезпечує комфортні кути огляду
Характеристики:
Діагональ екрану: 7 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1024х600
Тип екрана: IPS 171 PPI, сенсорний, ємнісний
Мультитач: так, 10 торкань
Версія Android: 9
Процесор: MediaTek 8163
CPU: ARM Cortex-A53 1.3 GHz
GPU: ARM Mali-T720 MP2
Кількість ядер: 4
Об'єм оперативної пам'яті: 1GB
Об'єм вбудованої пам'яті: 16GB
Розширення пам'яті: карта microSD до 400 GB
Мегапікселі камер: 2.0
Запис відео: 720p HD
Функція Blue Shade: так
Роз'єм: micro USB
Аудіо роз'єм: mini jack 3.5 мм
Bluetooth: 4.1 LE
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n (dual band)
Акумулятор: Li-ion 2980 мА/год
Довжина: 192 мм
Ширина: 115 мм
Товщина: 9.6 мм
Вага: 295 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Синій |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8163V/B (64-bit quad-core) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 171 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, AAC, APE, MIDI, WMA, MP3, AMR, WAV, FLAC |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 2980 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 9.6 мм |
| Вага | 286 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мультифікатор екрану | Так |

