





Планшет дитячий Amazon Fire HD8 KIDS 1.5/16GB 8th Generation
- Готово до відправки
- Код: 905
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Комплектація:
- планшет з протиударним чохлом
- кабель, зарядка
Переваги:
- має повноцінний функціонал для використання всією сім'єю
- екран IPS зі скла підвищеної міцності Gorilla Glass
- якісний звук та надійність збірки
Широкий спектр функцій:
- перегляд відео, ігри, фото
- музика, аудіо / електронні книги
- соціальні медіа, покупки
Характеристики:
Діагональ екрану: 8 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1280 x 800
Тип екрана: IPS 189 PPI, ємнісний, сенсорний
Мультитач: так, 10 торкань
Процесор MediaTek MT8163V/B 64-bit quad-core
CPU: ARM Cortex-A53 1.3 GHz
GPU: ARM Mali-T720 MP2
Кількість ядер: 4
Об'єм оперативної пам'яті: 1.5GB
Об'єм вбудованої пам'яті: 16GB
Роз'єм: micro USB
Аудіо роз'єм: mini jack 3.5 мм
Запис відео: 720p HD
Функція Blue Shade: Так
Розширення пам'яті: карта microSD до 400 GB
Bluetooth: 4.1 LE
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n (dual band)
Мегапікселі обох камер: 2.0
Аудіо: Stereo, Dolby Atmos
Акумулятор: Li-ion 4750 мА/год
Довжина: 214 мм
Ширина: 128 мм
Товщина: 9.7 мм
Вага: 369 г
Планшет Amazon Fire HD8 - це універсальний спосіб познайомити дітей з технологією, навчити їх новим навичкам і розвинути їхній творчий потенціал. Має легкий і міцний корпус, що робить його ідеальним для використання в поїздках. Діти можуть робити фото та відео за допомогою вбудованої камери.
Яскравий дисплей: оснащений 8-дюймовим HD-дисплеєм з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів і склом підвищеної міцності Gorilla Glass. Насолоджуйтесь яскравими кольорами та чіткими деталями під час перегляду контенту. Ексклюзивна функція Blue Shade оптимізує підсвічування для комфортного читання та зменшення навантаження на очі.
Продуктивність: оснащений чотирьохядерним процесором процесором і 1.5 ГБ оперативної пам'яті, що забезпечує плавну роботу в багатозадачному режимі, швидкий запуск застосунків і високу продуктивність. Включає дводіапазонний Wi-Fi для швидкого підключення до Інтернету, Bluetooth для підключення бездротових пристроїв.
Великий обсяг пам'яті: оснащений 16 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 400 ГБ за допомогою карт microSD.
Подвійні стереодинаміки: завдяки подвійним стереодинамікам можна насолоджуватися кінематографічним звуком Dolby Atmos, що забезпечує захоплююче тривимірне звучання.
Камери: знімайте фото та відео за допомогою фронтальної камери 2 МП для відеодзвінків і задньої камери 2 МП для повсякденної зйомки.
Час автономної роботи: забезпечує до 10 годин автономної роботи в змішаному режимі, що дає змогу використовувати його протягом усього дня без частого заряджання.
Протиударний чохол EVA
- гіпоалергенний чохол із матеріалу EVA має складну ручку/підставку
- забезпечує захист від ударів і витримує значне зношування
- конструкція забезпечує комфортні кути огляду
- має повний доступ до всіх портів, кнопок і камер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1500 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Синій |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8163V/B (64-bit quad-core) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 400 гб |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 189 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Система A-GPS | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, AAC, AMR, APE, WMA, MP3, WAV, MIDI, FLAC |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4750 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Товщина | 9.7 мм |
| Вага | 369 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мультифікатор екрану | Так |

