





Повербанк Anker 737 24000 mAh 140W
- Немає в наявності
- Код: 534
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Повербанк Anker 737 24000 mAh 140W
Потужний для ноутбуків, телефонів, планшетів, навушників, смарт-годинників та іншої портативної техніки.
Базова комплектація:
- повербанк Anker 737
- 0,6-м кабель USB-C - USB-C з пропускною потужністю 140 Вт
- мішечок для повербанка
Характеристики:
- Ємність батареї 24000 мАгод
- Ємність батареї 89 Вт*год
- Тип акумуляторів Li-Pol
- Матеріал корпуса: пластик
- Функції: інфо-дисплей
- Розміри: 156x55x50 мм
- Вага: 630 гр
Зарядка гаджетів (виходи)
- Порти: 2x USB-C (USB PD 3.1)
- 1x USB-A
- Максимальна вхідна/вихідна потужність (на 1 порт) : 140W
- Потужність (на всі порти) 140 Вт
- Потужність на порт USB type C 140 Вт 5V-3A / 9V-3A / 15V-3A / 28V-5A
- Потужність на порт USB type С (2-ий) 140 Вт 5V-3A / 9V-3A / 15V-3A / 28V-5A
- Потужність на порт USB A (1-ий) 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A (18W max);
- USB-C вхід/вихід: (140W max);
Зарядка повербанку
- Входи зарядки powerbank'a USB type C
- Потужність заряду powerbank'у 140 Вт
Можливості:
- Наскрізна зарядка
- Швидка зарядка Quick Charge 2.0
- Quick Charge 3.0
- Power Delivery
- Power Delivery 3.0
- Power Delivery 3.1
Надпотужна двостороння зарядка: Оснащений новітньою технологією Power Delivery 3.1 і двонаправленою технологією, що дає змогу швидко зарядити портативний зарядний пристрій або отримати надпотужну зарядку 140 Вт. (Примітка: цей банк живлення не підтримує бездротову підзарядку за допомогою зарядної бази)
Висока ємність: Ємність акумулятора 24 000 мАг дає змогу зарядити iPhone 13 майже в 5 разів або 2021 iPad Pro 12,9" в 1,3 раза.
Інтелектуальний цифровий дисплей: Цифровий дисплей, що легко читається, відображає вихідну та вхідну потужність, а також приблизний час повного заряджання портативного зарядного пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | США |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 24000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 140 В |
| Вхідна напруга | 140 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54.6 мм |
| Ширина | 49.5 мм |
| Висота | 155.7 мм |
| Вага | 630 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Сила тока | 5 А |
| Індикатор роботи | Да |
| Комплектація | + кабель Anker 60 см |

