







Повербанк Anker 347 40000 mAh 30W
- Немає в наявності
- Код: 534
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Характеристики:
Акумулятор 4-в-1
Швидке заряджання 4-в-1
2 порти USB-C і 2 порти USB-A - швидкісне заряджання до 4 пристроїв одночасно.
Ємність акумулятора 40000 мА/год
Матеріал корпусу Пластик
Особливості Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка
Роз'єми USBx2, Type-C
Вага 898 г
Висота 4.6 мм
Ширина 8.5 мм
Довжина 16.7 мм
Сумісність:
- Ноутбуки: MacBook Air 2020;
- Планшети: 12,9-дюймовий iPad Pro 2021 р;
- Телефони: iPhone 13 13 Pro 13 Pro Max 13 Mini, iPhone 14 14 Pro 14 Pro Max, Samsung S22, Samsung S21;
- Інші пристрої: AirPods, Apple Watch Series 5, 6, 7.
Повербанк Anker 347 PowerCore 40K A1377 - це портативний зарядний пристрій, призначений для забезпечення потужного джерела живлення для зарядки декількох пристроїв на ходу. Він має величезну ємність 40 000 мАг, що дозволяє зарядити iPhone 12 до 8 разів, Samsung Galaxy S20 до 6 разів або iPad Pro 2020 до 2,5 разів.
Цей портативний зарядний пристрій має порт USB-C з вихідною потужністю 30 Вт і два порти USB-A з технологією PowerIQ 3.0, які можуть видавати до 18 Вт на кожен порт. Порт USB-C також можна використовувати для підзарядки PowerCore 40K всього за 3,5 години за допомогою сумісного зарядного пристрою PD.
PowerCore 40K оснащений функціями безпеки MultiProtect, які захищають ваші пристрої від перезарядки, перегріву та короткого замикання. Він також має витончений і міцний дизайн з матовим покриттям і м'якою на дотик поверхнею. Загалом, це потужний і надійний зарядний пристрій, який забезпечує потужне джерело живлення для декількох пристроїв. Завдяки технології швидкого заряджання, функціям безпеки та витонченому дизайну він є чудовим вибором для тих, кому потрібен надійний павербанк для тривалих подорожей або щоденного використання.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | США |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 30 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16.7 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Висота | 4.6 мм |
| Вага | 898 г |

