





Пуховик зимовий чоловічий GUESS M (46) куртка чоловіча зимова
- Готово до відправки
- Код: 634
+380 (67) 894-04-10
Kyivstar + Viber
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуховик зимовий чоловічий GUESS Men's Hooded Puffer Coat
- Розмір: M (46) Нові, оригінал 100%
Шикарна сучасна куртка-пуховик від відомого бренду GUESS. Приголомшлива якість і фурнітура, водовідштовхувальний матеріал. Дуже яскравий насичений колір, як на моделі. Капюшон на блискавці. Найкращий брендовий одяг, забезпечує захист у будь-яку погоду. Нашивка з назвою бренду у верхній частині лівого рукава.
- температурний режим до -20*
- верх водовідштовхувальний нейлон
- наповнювач високоякісний штучний біопух. не збивається
- застібка-блискавка
- водостійка і вітрозахисна
- знімний капюшон
- кількість кишень 3 шт.
- виробник GUESS
Догляд:
Машинне прання в делікатному режимі в холодній воді, сушіння в пральній машині при низькій температурі, низьке прасування при низькій температурі, не відбілювати, не піддавати хімчистці

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Італія |
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Обхват талії | 55 см |
| Обхват грудей | 55 см |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Нейлон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |

