









Повербанк Anker 548 60000 mAh 192Wh 60W LiFePO4
- Готово до відправки
- Код: 744
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Anker 548 Power Bank (PowerCore Reserve 192Wh) 60000 mAh 60W LiFePO4 (зелений) - потужний повербанк ємністю 60000 mAh, з ліхтарем і можливістю заряджання від сонячних батарей. ідеальний для смартфонів, ноутбуків і ґаджетів, як удома, так і в тривалих поїздках, походах, відпочинку на природі.
Комплектація:
- повербанк Anker 548
- кабель USB-C - USB-C 60 см
Особливості:
- оснащений портами USB-C потужністю 60 Вт і 27 Вт, що дозволяє одночасно заряджати телефон і ноутбук.
- завдяки потужності 60000 mAh заряджає iPhone 14 понад десять разів, або MacBook Air тричі.
- всередині батарея з 15 акумуляторів LiFePO4 по 4000 mAh, що володіють ресурсом у 3000 циклів, що в 3 рази вище, ніж ресурс звичайних Li-Ion акумуляторів
- повна зарядка за 4 години від зарядного пристрою 60W або зарядки Solar charger XT-60 (до комплекту не входять)
- висувний ліхтар і кнопка SOS - функції, що забезпечують надійне аварійне освітлення і допомогу в разі непередбачених ситуацій
Характеристики:
- Потужність: 60 В
- Тип батарей: LiFePO4
- Технологія підключення: USB
- Загальна кількість портів USB: 5
- Тип роз'єму: 2х USB-C, 2х USB-A, порт для підключення сонячних панелей XT-60
- Розміри: 114 x 114 x 196 мм
- Вага: 2,3 кг
- Вхід USB-C 1 (5 В-3 A / 9 В-3 A / 12 В-1,5 / A 15 В-3 A / 20 В-5 A)
- Вихід USB-C 1 / 2 (5 В-3 A / 9 В-3 A / 12 В-1,5 / 15 В-3 A / 20 В-5 A)
- Вихід USB-A 1/2 (5 В - 3 А / 9 В-2 А / 12 В-1,5 А)
Примітки:
1. В автоматичному режимі повербанк повинен бути підключений до джерела живлення через порт USB-C 1, щоб активувати аварійне освітлення.
2. Power Bank сумісний із сонячним зарядним пристроєм із роз'ємом XT-60, напругою від 10 до 24 В.
-
LiFePO4 акумулятори можна повністю розряджати, не побоюючись їх пошкодити. У той час як у літій-іонних батареях доводиться залишати до 20% заряду, щоб уникнути довгострокового пошкодження батареї.
-
Літій-іонні акумулятори сумно відомі своєю температурною поведінкою, оскільки вони дуже часто перегріваються. Термічний розряд - звичайне явище для таких батарей. Акумулятори LiFePO4 на 100% негорючі, тому в них немає шансів спалахнути або вибухнути. Ці батареї не перегріваються незалежно від способу заряджання. Крім того, відсутній тепловий розгін.
-
Термін служби літій-іонних батарей зазвичай становить від 300 до 500 циклів. Термін служби LiFePO4 становить близько 3000 циклів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від USB |
| Роз'єми | XT60, USB-A x2, Type-Cx2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 60 |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 114 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Особливості | З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 192 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 60 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 87 |
| Основні | |
| Комплектація | + кабель Anker 60 см |
| Оригінальна продукція | Да |
| Країна реєстрації бренду | США |

