








Повербанк Anker 737 25600 mAh 60W + зарядка Anker 65W
- Немає в наявності
- Код: 968
+380 (67) 894-04-10
Kyivstar + Viber
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінал. Нові, в запломбованій оригінальній заводськый упаковці. Відправлення в день замовлення. Гарантія - 12 місяців.
Потужний повербанк для ноутбуків, телефонів, планшетів, навушників, смарт-годинників та іншої портативної техніки.
- Надвисока ємність: Завдяки величезній ємності 25 600 мАг ви можете тримати кілька пристроїв зарядженими впродовж кількох днів. Зарядіть iPhone 13 Pro 5 разів, Galaxy S20 понад 4 рази або MacBook Air 2020 один раз.
- Блискавична швидкість зарядки: Оснащений найбільш передовою технологією зарядки Power IQ 3.0. Підключіться до будь-якого з портів USB-C, щоб отримати потужний заряд у 60W. Заряджайте широкий спектр ноутбуків, включно з MacBook Pro 13.4" за 2 год 14 хв і Dell XPS 13 9380 за 2 год 54 хв.
- Живлення для 3 девайсів: Вам потрібен лише один зарядний пристрій, щоб зручно заряджати ноутбук і два інших пристрої одночасно через спеціальний порт USB-C потужністю 60 Вт і порти USB-A потужністю 18 Вт.
- Заряджайтеся в 6 разів швидше: При використанні зарядного пристрою потужністю 65 Вт внутрішня батарея PowerCore повністю заряджається лише за 2,5 години, в той час як стандартний зарядний пристрій потужністю 5 Вт потребує більше 17 годин.
- Безпека: Система безпеки Anker MultiProtect, високоякісні акумулятори LG та ефективні матеріали для розсіювання тепла забезпечують повний захист вам і вашим пристроям.
Комплектація:
- повербанк
- зарядний пристрій потужністю 65 Вт
- латунний перехідник 16А на нашу розетку
- кабель USB-C - USB-C
- мішечок для перенесення



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 25600 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Вихідна напруга | 60 В |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 589 г |

