








Чоловічий спортивний рюкзак Under Armour Hustle Sport
- Готово до відправки
- Код: 410
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Чоловічий спортивний рюкзак Under Armour Hustle Sport.
Оригінал 100% з водовідштовхувального матеріалу UA Storm. Логотип на рюкзаку повинен бути сріблястого кольору (не біла краска). Зазначення виробництва в Індонезії на бірках в середині всередині та на пакуванні. Щоб уникнути підробок, уточнюйте у продавців, чи продають вони оригінал, просіть надавати реальні фото.
Характеристики:
Об'єм: 26 л
Глибина 18 см
Висота 47 см
Ширина 32 см
Вага: 400 г
Максимальне навантаження: 50 кг
Технології: UA Storm, HeatGear
Колір: Синій
Виробництво: ліцензійна фабрика в Індонезії
Верхня тканина рюкзака виконана з тканини із застосуванням технології UA Storm, що гарантує неперевершений захист від промокання. Внутрішня частина наплічних лямок виконана з матеріалу HeatGear, який регулює вологообмін і температуру тіла в теплу погоду.
Відділення / кишені:
Два повноцінних відділення.
У першому є кишеня для ноутбука розміром 15 дюймів і дві менші для приладдя
Зовні одна невелика кишеня з оксамитовою обробкою для ключів або телефону.
Дві бічні кишені з сітки для спортивних пляшок із водою.
Застібки: блискавка
Фурнітура: металева
Одна незнімна нерегульована ручка, що не знімається
Наплічні лямки анатомічної форми, регульовані незнімні
Декор: блискучі принт-лого Under Armour (не вишивка)


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Кишеня для ноутбука, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4, Тверде дно |
| Колір | Синій |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 32 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Оригінальна продукція Under Armour | Так |

