





8TB WD Red Pro NAS Внутрішній жорсткий диск накопичувач HDD Western Digital WD8003FFBX
- Немає в наявності
- Код: 314
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
8TB WD Red Pro NAS Внутрішній жорсткий диск накопичувач HDD WD8003FFBX
Відповідність вимогам великих компаній
Розроблені з урахуванням потреб підприємств середнього та великого бізнесу, призначені для мережевих систем зберігання з 24 відсіками. Створені для цілодобової роботи з величезними обсягами даних, чудово підходить для архівування та надання загального доступу, а також модернізації масиву RAID для підтримки декількох операційних систем, наприклад ZFS та інших файлових систем.
Унікальна технологія NASware 3.0
Унікальна передова технологія NASware 3.0, реалізована на рівні мікропрограми, гарантує безперешкодну інтеграцію, надійний захист даних і оптимальну швидкодію, які потрібні для мережевих пристроїв зберігання, що працюють в умовах високих навантажень. Підвищує продуктивність системи завдяки поліпшенню параметрів сумісності, надійності, інтеграції та оновлення.
Оптимальна сумісність із мережевими пристроями зберігання
Призначені для мережевих систем зберігання, а унікальний алгоритм допомагає домогтися оптимального співвідношення продуктивності та надійності під час використання дисків у мережевих пристроях зберігання й масивах RAID. Сумісні з максимальною кількістю мережевих пристроїв зберігання. Перевірені на сумісність із великою кількістю технологій і мережевих пристроїв зберігання.
Поліпшений захист відсіків мережевих пристроїв зберігання від ударів
Обладнуються багатосмуговим датчиком, що виявляє важковловні струси, і системою динамічного керування висотою польоту головок, яка автоматично компенсує ці рухи, у такий спосіб захищаючи дані. Поєднання цих технологій забезпечує додатковий захист жорстких дисків у великих мережевих пристроях зберігання з 24 відсіками та підвищує надійність їхньої роботи.
3D Active Balance Plus
Розроблена вдосконалена технологія балансування у двох площинах істотно підвищує швидкодію й надійність накопичувачів. Брак правильного балансування в накопичувачах може скорочувати термін їхньої експлуатації, знижувати з часом їх швидкодію та призводити до надмірної вібрації й шуму в багатодискових системах.
Запобігання й усунення помилок
Спеціально призначених для використання в масивах RAID і мережевих пристроях зберігання, реалізована технологія NASware 3.0, однією зі складників якої є функція контролю усунення помилок, що знижує ймовірність випадання жорстких дисків з масивів RAID.
Розширені випробування жорстких дисків
Вимоги до якості жорстких дисків для мережевих пристроїв зберігання, у яких передбачено до 24 відсіків, особливо високі з огляду на підвищений рівень вібрації й нагрівання. Саме тому кожен жорсткий диск WD Red Pro проходить розширені випробування на відмову за підвищеної температури, що гарантує його придатність для довгої надійної експлуатації.
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Країна виробник | Тайланд |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 8000 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об./хв |
| Тип | Внутрішній |
| Призначення | Для сервера |
| Стан | Нове |
| Клас якості | Original |
| Технологія записування | CMR |
| Артикул моделі | WD8003FFBX |
| Кількість операцій паркування | 600 000 |
| Швидкість передавання всередині накопичувача | 235 МБ/с |
| Робоче навантаження (ТБ/рік) | 300 |
| Максимальна швидкість передавання даних інтерфейсу | 6 Гбіт/с |
| Оригінальна продукція Western Digital | Да |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 час |
| Ударостійкість | 300 G |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина: | 147 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Висота | 26.1 мм |
| Вага | 720 г |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Пропускна здатність | 6000 Мб/сек |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 235 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 8000 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для сервера |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Модель пристрою | 8TB WD Red Pro NAS Внутрішній жорсткий диск накопичувач HDD Western Digital WD8003FFBX |
| Технологія запису | CMR |
| Артикул моделі | WD8003FFBX |
| Кількість операцій паркування | 600 000 |
| Швидкість передачі всередині накопичувача | 235 МБ/с |
| Робоче навантаження (ТБ/рік) | 300 |
| Максимальна швидкість передачі даних інтерфейсу | 6 Гбіт/с |
| Оригінальна продукція Western Digital | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 300 G |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Висота | 26.1 мм |
| Вага | 720 г |

