








Планшет Amazon Fire 7 2/16GB
- Немає в наявності
- Код: 503
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Планшет Amazon Fire 7 (2/16GB) 12th Generation. Колір синій. Нові, в кольоровій заводській упаковці з пломбою. Якщо потрібен чохол і захисне скло - вкажіть у коментарі до замовлення. В наявності також планшети Amazon з великим екраном, діагоналлю 8 і 10 дюймів.
- за терміном служби і якістю істотно перевершує планшети, що заполонили український ринок
- краща бюджетна альтернатива iPad
У комплекті:
- планшет
- зарядка 5W
- кабель USB-С
- пакет установок (гугл плеймаркет, гугл сервіси, переклад меню і розкладки: укр - рус - англ)
При виборі планшета слід звертати увагу на характеристики:
- екран із технологією IPS і склом Gorilla Glass
- якісний звук
- надійність збірки
- популярність бренду
Усім цим параметрам відповідає планшет Amazon. Він може повноцінно використовуватися членами сім'ї різного віку і надавати доступ до широкого спектру функцій:
- Читання електронних книг
- Перегляд відео
- Покупки
- Аудіокниги та музика
- Навчання та робота
- Соціальні медіа
- Ігри
- Керування розумним будинком
- Перегляд новин та інформації
- Створення та зберігання фотографій
Планшет має 7-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 1024х600. Працює на чотирьохядерному процесорі з тактовою частотою 2.0 ГГц і 2 ГБ оперативної пам'яті. Вбудована пам'ять становить 16 ГБ, з яких 6 ГБ займає операційна система. Пам'ять можна розширити до 1 ТБ за допомогою карт microSD (є в наявності).
Поверхню екрана захищає скло підвищеної міцності до подряпин і ударів Gorilla Glass. Ексклюзивна функція Blue Shade оптимізує підсвічування для комфортного читання та зменшення навантаження на очі. Легкий і міцний корпус планшета робить його ідеальним для використання в поїздках.
Характеристики:
Android версія: Android 11, API Level 30
Модель процесора: MediaTek MT8168V/B (64-bit quad-core)
CPU: ARM Cortex-A53 (2 GHz)
GPU: Arm Mali-G52 3EE MC1
Кількість ядер: 4
Об'єм оперативної пам'яті: 2 ГБ
Об'єм вбудованої пам'яті: 16ГБ
Діагональ екрана: 7 дюймів
Число пікселів PPI: 171
Тип екрана: TFT IPS
Роздільна здатність екрана: 1024х600
Тип сенсорного екрану: Ємнісний
Мультитач екран: Так
Тип роз'єму: USB-C
Запис відео: 720p HD
Функція Blue Shade: Так
Розширення пам'яті: до 1ТБ
Bluetooth: 5.0 LE
Wi-Fi: Dual band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 ГГц і 5.0 ГГц, діапазон 50 м
Мегапікселі камер: 2.0
Вбудований динамік: Так
Вбудований мікрофон: Так
Акселометр: Так
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 3,750 мА/год
Довжина: 180.68 мм
Ширина: 117.59 мм
Товщина: 9.67 мм
Вага: 282 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Колір | Синій |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8168V/B (64-bit quad-core) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 171 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Система A-GPS | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, FLAC, AMR, MIDI, WMA, MP3, WAV, APE, AAC |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3750 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 11 |
| Інші функції і особливості | Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180.68 мм |
| Ширина | 117.59 мм |
| Товщина | 9.67 мм |
| Вага | 282 г |

