







Планшет Amazon Fire HD 8 1.5/16GB
- Готово до відправки
- Код: 902
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Планшет Amazon Fire HD8 • 1.5/16GB • 8th Generation. Нові, в кольоровій заводській упаковці (не Refurbished). Із США.
- За терміном служби і якістю істотно перевершує планшети, вироблені для українського ринку
- Найкраща бюджетна альтернатива iPad
У комплекті:
- планшет із зарядною док станцією
- зарядка 5W
- кабель USB
- пакет установок (гугл плеймаркет, гугл сервіси, переклад меню і розкладки: укр - рус - англ)
1. Опис / характеристики
2. Консультація / гарантія / сервіс
При виборі планшета слід звертати увагу на характеристики:
- екран із технологією IPS і склом Gorilla Glass
- \якісний звук
- надійність збірки
- популярність бренду
При виборі планшета слід звертати увагу на характеристики:
- екран із технологією IPS і склом Gorilla Glass
- \якісний звук
- надійність збірки
- популярність бренду
Усім цим параметрам відповідає планшет Amazon. Він може повноцінно використовуватися членами сім'ї різного віку і надавати доступ до широкого спектру функцій:
- Читання електронних книг
- Перегляд відео
- Покупки
- Аудіокниги та музика
- Навчання та робота
- Соціальні медіа
- Ігри
- Керування розумним будинком
- Перегляд новин та інформації
- Створення та зберігання фотографій
Планшет має 8-дюймовий сенсорний дисплей високої роздільної здатності 1280 x 800 пікселів. Працює на чотирьохядерному процесорі з тактовою частотою 1,3 ГГц і 1,5 ГБ оперативної пам'яті. Вбудована пам'ять складає 16 ГБ, з яких 8 ГБ займає операційна система. Пам'ять можна розширити до 400 ГБ за допомогою карт microSD (є в наявності). Ексклюзивна функція Blue Shade оптимізує підсвічування для комфортного читання та зменшення навантаження на очі. Легкий і міцний корпус планшета робить його ідеальним для використання в поїздках.
Характеристики:
Оригінальна продукція: так
Стан: новий
Гарантія: 1 рік
Діагональ екрану: 8 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1280 x 800
Тип екрана: IPS 189 PPI, ємнісний, сенсорний
Мультитач: так, 10 торкань
Версія Android: 9
Процесор MediaTek MT8163V/B 64-bit quad-core
CPU: ARM Cortex-A53 1.3 GHz
GPU: ARM Mali-T720 MP2
Кількість ядер: 4
Об'єм оперативної пам'яті: 1.5GB
Об'єм вбудованої пам'яті: 16GB
Роз'єм: micro USB
Аудіо роз'єм: mini jack 3.5 мм
Запис відео: 720p HD
Функція Blue Shade: Так
Розширення пам'яті: карта microSD до 400 GB
Bluetooth: 4.1 LE
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n (dual band)
Мегапікселі обох камер: 2.0
Аудіо: Stereo, Dolby Atmos
Акумулятор: Li-ion 4750 мА/год
Довжина: 214 мм
Ширина: 128 мм
Товщина: 9.7 мм
Вага: 369 г
2. Компанія Nova Rich • Товари від виробників (Київ)
- більше 4-х років на Prom
- гарантія згідно законодавства
- завжди раді проконсультувати
- відправка день у день
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1500 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Колір | Жовтий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8163V/B (64-bit quad-core) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 400 гб |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 189 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Система A-GPS | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, FLAC, AMR, AAC, APE, MP3, WAV, MIDI, WMA |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4750 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 9 |
| Інші функції і особливості | Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Товщина | 9.7 мм |
| Вага | 369 г |

