







Amazon Fire TV Stick HD 1/8GB (3rd Gen) медіаплеєр приставка смарт ТВ
- Готово до відправки
- Код: 419
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Сумісність:
HD телевізори 60/50 Hz з інтерфейсом HDMI, що підтримують таку максимальну роздільну здатність відео:
- 1080p (Full HD) @ 60 к/с
- 720p (HD)
- 576p / 480p (SD) залежно від контенту та телевізора
Характеристики:
1/8GB Quad-core 1.7 GHz, Wi-Fi5
Відео: HDR 10, HDR10+, HLG, H.265, H.264, Vp9
Аудіо: Об'ємний звук Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital+ і передача через HDMI аудіосигналу в кодуванні Dolby (Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby Atmos). Dolby Atmos доступний у деяких фільмах Netflix і Amazon Prime Video за умови підключення до сумісного обладнання.
Комплект поставки:
- приставка
- пульт управління
- адаптер живлення
- HDMI кабель
- HDMI подовжувач
- 2 х батареї AAA
Fire stick під'єднується до телевізора через HDMI, цим інтерфейсом відбувається передача відео та аудіо, а живлення подається через micro-USB. Яких-небудь додаткових інтерфейсів на новому Fire TV Stick немає. Але Amazon істотно посилила апаратну начинку. Двоядерний процесор перетворився на 4-ядерний, що має значно збільшити продуктивність. Також було оновлено і стандарт WLAN, тепер підтримуються мережі 802.11ac. Amazon обіцяє перегляд фільмів і серіалів без істотної затримки.
- Вставляєте в гніздо HDMI і отримуєте всі принади SMART TV.
- На відміну від китайських приставок Fire Stick працює надійно без глюків і зависань, не гріється.
- Зручний пульт (дасть змогу керувати під'єднаним ТБ) з голосовим управлінням і пошуком.
- Є багато сервісів з величезною кількістю каналів в HD-якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amazon |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Smart TV, ІК управління, Доступ в інтернет, Вбудований мікрофон, Флеш накопичувач |
| Портативний | Так |
| Виходи | HDMI |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Багатоканальний звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD |
| Підтримувані носії | EMMC |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| USB-інтерфейс | Так |
| Меню російською | Так |
| Вага | 0.032 кг |
| Автономне живлення | Немає |
| Тип живлення | USB-порт телевізора, Мережа 220 В |
| Входи і виходи | Відеовихід, Micro USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Экран | |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість мікрофонних входів | 1 |
| Операційна система | Google Android |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Комплектация | |
| Мережевий адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |

