







Amazon Fire TV Stick 4К 2/8GB (2nd Gen) медіаплеєр приставка смарт ТВ
- Готово до відправки
- Код: 856
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Сумісність:
Телевізори високої роздільної здатності 4K UHD з інтерфейсом HDMI, що підтримують 2160p 24/25/30/50/60 Hz і HDCP 2.2, або HD телевізори 1080p і 720p 50/60 Hz
Характеристики:
2/8GB Quad-core 1.7GHz, Wi-Fi6
Відео: Dolby Vision, HDR 10, HDR10+, HLG, H.265, H.264, VP9, AV1
Аудіо: Dolby Atmos, об'ємний звук 7.1, 2-канальне стерео і передача звуку по HDMI до 5.1. Dolby Atmos доступний у деяких фільмах Netflix і Amazon Prime Video за умови підключення до сумісного обладнання.
Комплект поставки:
- приставка
- пульт управління
- адаптер живлення
- HDMI кабель
- HDMI подовжувач
- 2 х батареї AAA
Для перегляду фільмів і телепередач у форматі 4K Ultra HD потрібен сумісний телевізор з роздільною здатністю Ultra HD. Деякі послуги можуть бути недоступні у форматі 4K/HDR. Деякі послуги можуть бути змінені в будь-який час, можуть бути недоступні в деяких регіонах або у форматі 4K/HDR, а також можуть вимагати окремої передплати.
Fire TV Stick 4K це неймовірно недооцінена smart TV приставка у вигляді стіка, яка вміє таке, що багатьом китайським боксам навіть і не снилося. Якщо ви хочете отримати доступ до найбільшого стрімінгового сервісу фільмів та серіалів Netflix, та ще й у максимальній 4K якості, то це, мабуть, найкраще рішення, яке зараз існує. Ба більше, Fire TV Stick 4K вміє відтворювати не тільки звичайний HDR і більш просунутий HDR10+, а й найбільш технологічний стандарт Dolby Vision. У приставки є на нього ліцензія і в тому ж Netflix, фільми і серіали доступні в Dolby Vision.
У Fire TV Stick 4K є підтримка HDCP 2.2 і Widewine L1, що дає змогу отримати максимальну 4К якість із підтримкою HDR. Крім цього, без будь-яких проблем відтворюються ролики YouTube 4K\60 fps в HDR, важкі торренти і можна дивитися IPTV навіть в Ultra HD якості.
Вставляється в гніздо HDMI і телевізор перетворюється на SMART TV. На відміну від китайських приставок працює надійно без глюків і зависань, не гріється. Після під'єднання не видно ні шнурів, ні саму приставку. Дуже зручний пульт, який перехоплює на себе керування телевізором (регулюванням звуку, вмиканням/вимиканням тощо) майже всіх моделей.
Можливості
Потужний потоковий медіа-плеєр 4K з антеною Wi-Fi, оптимізований для потокової передачі зображень 4K Ultra HD. Перегляд Netflix, YouTube, Prime Video, Disney +, Apple TV і багато іншого контенту. Насолоджуйтесь чудовим зображенням з підтримкою 4K Ultra HD, Dolby Vision, HDR і HDR10 +. і захоплюючим звуком з Dolby Atmos.
Наявність пульта Alexa Voice Remote дає змогу керувати голосом медіаплеєром - перевіряйте погоду, вимикайте світло та транслюйте музику. Це значно полегшує пошук контенту і дає змогу керувати корисними функціями: розумним освітленням, дізнаватися прогнозу погоди тощо. Помічник Alexa може запускати плей-листи Spotify, канали Pandora та інший контент.
Приставка Fire TV 4K підтримує потокове відео з роздільною здатністю до 2160p (4K Ultra HD) за 60 кадрів на секунду і сумісна з HDR, HDR 10, Dolby Vision, HLG, HDR10+.
Fire stick під'єднується до телевізора через HDMI, цим інтерфейсом відбувається передача відео та аудіо, а живлення подається через micro-USB. Будь-яких додаткових інтерфейсів на новому Fire TV Stick немає.
4-х ядерний процесор досить продуктивний. Також був оновлений і стандарт WLAN, тепер підтримуються мережі 802.11ac. Перегляд фільмів і серіалів без затримки.
Дизайн
Fire TV Stick 4K за формою являє собою невеликий брелок.
Процесор
працює на потужному 4-х ядерному процесорі з частотою 1,7 ГГц. В якості графічного відео прискорювача - IMG GE8300.
Пам'ять
має 2 Гб оперативної та 8 Гб вбудованої пам'яті.
Мережа
Wi-Fi 6 dual-band: 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4GHz and 5GHz)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Amazon |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Smart TV, ІК управління, Dolby Vision, Вбудований мікрофон, Флеш накопичувач |
| Портативний | Так |
| Виходи | HDMI |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Багатоканальний звук | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Максимальна роздільна здатність відео | UltraHD |
| Підтримувані носії | EMMC |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Меню російською | Так |
| Вага | 0.043 кг |
| Автономне живлення | Немає |
| Тип живлення | USB-порт телевізора, Мережа 220 В |
| Входи і виходи | Відеовихід, Micro USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Экран | |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість мікрофонних входів | 1 |
| Операційна система | Fire OS 7,on Android 9 (Pie) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Комплектация | |
| Мережевий адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |

