





Планшет Amazon Fire HD10 3/32GB 11th Generation
- Готово до відправки
- Код: 894
+380 (67) 894-04-10
Kyivstar + Viber
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 8-ми ядерний процесор MediaTek MT8183 64-bit
- екран IPS зі скла підвищеної міцності Gorilla Glass
- об'ємний стереозвук Dolby Atmos
- повний функціонал для використання всією сім'єю
- у тестах на падіння в 1,7 раза міцніший за iPad
У вартість входить:
- планшет
- гіпоалергенний протиударний чохол EVA
- кабель USB-C
- швидка зарядка 9W 5V 1,8A
Характеристики:
Діагональ екрану: 10.1`
Роздільна здатність екрана: Full HD 1920×1200
Тип екрану: IPS 224 PPI, сенсорний, ємнісний
Мультитач: так, 10 торкань
Процесор: MediaTek MT8183 (64-bit octa-core)
Кількість ядер: 8
Об'єм оперативної пам'яті: 3GB
Об'єм вбудованої пам'яті: 32GB
Розширення пам'яті: карта microSD до 1TB
Фронтальна камера: 2.0
Тилова камера: 5.0
Функції камери: Автофокус
Bluetooth: 5.0 LE
Wi-Fi 802: 11 a/b/g/n/ac (dual band)
Аудіо: 2 динаміки, Dolby Atmos, Stereo
Роз'єм: USB-C
Аудіо роз'єм: mini jack 3.5 мм
Акумулятор: Li-ion 6300 мА/год
Час роботи: 12 год
Довжина: 247 мм
Ширина: 166 мм
Товщина: 9,2 мм
Вага: 465 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8183 (64-bit octa-core) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Супутникова навігація | Немає |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Функції камери | Автофокус |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, OGG, FLAC, APE, MIDI, WMA, MP3, WAV, AAC, AMR |
| Формати відео | DivX, Xvid, AVC/H. 264, 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 6300 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 9 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Стійкість до подряпин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Товщина | 9.2 мм |
| Вага | 465 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мультифікатор екрану | Так |

