





Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite 8GB 11th Generation (Open Box)
- Немає в наявності
- Код: 600
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Оригінал, нові, в кольоровій заводській упаковці. Офіційний дистриб'ютор - kindle можна буде зареєструвати онлайн у своєму акаунті.
В комплекті:
- електронна книга
- кабель USB-C
- буклет
Переваги
- водонепроникний корпус
- екран врівень із корпусом
- зменшена товщина та вага
- вдосконалена підсвітка
- збільшений час роботи
- миттєве листування сторінок
- нові покращені шрифти
- читання на сонці без відблисків
- покращена якість зображень і світлин
- інтерфейс російською мовою
Amazon Kindle Paperwhite 8GB 11th Generation являє собою вершину технології електронних читалок, поєднує в собі передові технології та продуманий дизайн. Завдяки розширеним функціям, високоякісній збірці та збільшеному обсягу пам'яті цей Kindle покликаний підняти ваш досвід читання на нову висоту. Ідеально підходить для читачів, яким потрібні першокласні функції та забезпечує чудові враження від читання в елегантному та портативному корпусі.
E-Ink дисплей з високою роздільною здатністю: Пориньте у світ улюблених книг завдяки 6,8-дюймовому дисплею з високою роздільною здатністю, що забезпечує чіткість тексту та відсутність відблисків навіть при яскравому сонячному світлі.
Великий об'єм пам'яті: Завдяки 8 ГБ пам'яті читалка дає змогу зберігати велику бібліотеку книг, аудіокниг і документів, щоб уся колекція була у вас під рукою.
Регульоване тепле підсвічування: Насолоджуйтесь комфортним читанням вдень і вночі завдяки регульованому теплому підсвічуванню. Налаштуйте колірний тон відповідно до навколишнього освітлення, щоб зменшити навантаження на очі.
Водонепроникний дизайн: Візьміть свій Kindle із собою будь-куди - у басейн, на пляж або у ванну. Водонепроникна конструкція забезпечує спокійне читання поблизу води.
Тривалий час роботи від акумулятора: кіндл забезпечує кілька тижнів роботи від однієї зарядки, дозволяючи зосередитися на читанні без частих перерв.
Швидка зарядка: Завдяки роз'єму USB-C Kindle підтримує швидку зарядку, що зводить до мінімуму час простою і дозволяє швидко повернутися до читання.
Покращений пошук і складання словника: Зручний пошук слів і фраз у книгах і розширення словникового запасу за допомогою функції Vocabulary Builder.
Підтримка форматів електронних книг:
Книга підтримує формати: MOBI, Kindle 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, PRC, Audible audio (AAX); Формати FB2, EPUB, RTF, Pro, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP підтримуються після конвертування безкоштовними програмами.
Характеристики
Тип матриці E Ink Carta
Тип екрана Ємнісний
Діагональ екрана 6.8 дюймів
Кількість пікселів на дюйм 300 ppi
Кількість градацій сірого 16
Тачскрін Так
Підсвітка Так
Кількість світлодіодів 17
Обсяг вбудованої пам'яті 8GB
Ємність акумулятора 2500 мА/год
Інтерфейс USB-C
Особливості: Wi-Fi, автоповорот екрана
Читання на чорному фоні Так
Водонепроникність Так, IPX8
Wi-Fi 802.11b/g/n
Довжина 174.2 мм
Ширина 124.6 мм
Товщина 8.1 мм
Вага 205 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | E Ink Carta |
| Тип екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1236x1648 |
| Підтримувані формати | PDF, Kindle (MOBI), Kindle (AZW3), Kindle (AZW), TXT, AAX |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8000 MB |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Інтерфейси | USB-C |
| Особливості | Wi-Fi, Автоматична орієнтація екрану |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Ступінь захисту від пилу, води та вологи | IPX8 |
| Комплектація | Електронна книга |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 174.2 мм |
| Ширина | 124.6 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Вага | 205 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |

