





Зарядний пристрій Anker 317 Mac Book Pro 100W PowerIQ 3.0 адаптер живлення
- Готово до відправки
- Код: A2672
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зарядний пристрій Anker 317 Mac Book Pro 100W PowerIQ 3.0 адаптер живлення»
-
Високошвидкісна зарядка: Порт USB-C потужністю 100 Вт видає достатньо енергії для заряджання широкого спектра пристроїв за рекордно короткий час. Зарядіть MacBook Pro 16» (M1 Max, 2021) до 100 % за 1 годину 20 хвилин, щоб ви могли працювати весь день.
-
Широка сумісність: Наша фірмова технологія PowerIQ 3.0 забезпечує бездоганну сумісність практично з будь-якими мобільними пристроями - від телефонів до ноутбуків та інших.
-
Складаний і портативний: Компактний розмір зарядного пристрою і складаний штекер дають змогу брати його із собою куди завгодно, заощаджуючи водночас місце в сумці або кишені.
-
Безпечне заряджання: Наша ексклюзивна технологія безпеки ActiveShield забезпечує цілодобовий контроль температури, гарантуючи безпеку вам і вашим під'єднаним пристроям.
Комлектація:
- Anker 317 Mac Book Pro Charger 100W PowerIQ 3.0
- кабель 1.5 м USB-C - USB-C
- латунний перехідник на євророзетку 16А
Сумісність:
Ноутбуки:
- MacBook Air M2, 2022 / Air M1, 2020 / Air 2020 (A2681 / A2337 / A2179)
- MacBook Pro 13« M2, 2022 / Pro 13.4» M1, 2020 / Pro 13.4» 2020 (A2338 / A2289)
- MacBook Pro 14» M1 Pro, 2021 (A2442)
- MacBook Pro 16« M2 Pro / Pro 16» M1 Max, 2021 (A2780 / A2485)
- HP Spectre x360 (2019) / Spectre Folio / Chromebook 14
- ThinkPad X1 / X390 / E490
- Samsung NoteBook 9 / Chromebook 4
- Dell XPS 13 9360 / XPS 13 9380
- Huawei MateBook 13 / X / X Pro / 14 (2021)
- Lenovo Chromebook Duet 10.1» / Microsoft Surface Book 2 / Google Pixelbook / ASUS Chromebook Detachable CM3
Інші:
- DJI Mavic 3 / Steam Deck / Nintendo Switch Lite / Nintendo Switch OLED / AirPods / AirPods Pro / AirPods (3rd Gen) / Apple Watch Ultra / Apple Watch S7 / Samsung Watch5 Pro / ASUS ROG Ally
Планшети:
- Samsung Galaxy Tab S7 FE / S8 Ultra
- iPad Pro 12,9« (M2, 2022) / 12,9» (2021) / 12,9» (2020)
Телефони:
- Samsung Galaxy S22 / S22 Ultra / S21 Ultra / S20 / Z Flip4 / Z Fold4 / Note 20 Ultra
- Google Pixel 6 / 6 Pro / 7 / 7 Pro
- Sony Xperia 1 lV / OPPO Find X5 Pro / vivo X80 Pro / Huawei P40 / Mi 11
- iPhone 15 Pro Max / 15 Pro / 15 Plus / 15/14 Pro Max / 14 Pro / 14 Plus / 14 / 13 Pro Max / 13 Pro / 13 / 13 mini / 12 mini / 12 / SE (2nd Gen) / SE (3rd Gen) - кабель USB-C to Lightning до комплекту не входить.
Примітки:
- Використовуйте кабель USB-C to Lightning для пристроїв Lightning (кабель не входить до комплекту) і кабель USB-C to USB-C для пристроїв USB-C.
- Кабель USB-C to USB-C довжиною 1,5 м, що входить до комплекту, знаходиться за пластиковим відсіком лотка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |


