







Зовнішній жорсткий диск WD Elements 12TB Western Digital
- Немає в наявності
- Код: 600
- +380 (99) 106-41-40Vodafone
- +380 (73) 420-22-50Life
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 11:00 - 20:00 Субота 11:00 - 20:00 Неділя 11:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- Кільцева дорога 1, Київ, Україна+380 (67) 894-04-10Kyivstar + Viber+380 (99) 106-41-40Vodafone+380 (73) 420-22-50Life
Зовнішній жорсткий диск накопичувач HDD WD Elements 12TB Western Digital WDBWLG0120HBK-NESN Оригінал, нові, в заводській упаковці.
Надійність, продуктивність і універсальність
Всередині стоїть повний аналог WD RED. Корпус легко розбирається і диск можна встановити в NAS або ПК як внутрішній HDD. При цьому вона коштує набагато дешевше. Розроблений у відповідності з найбільш жорсткими вимогами компанії WD до міцності, ударостійкості, надійності і довговічності. Має компактний корпус і значну ємність, що робить його відмінним вибором в якості зовнішнього сховища або домашнього NAS сервера для цілодобової роботи 24/7/365. Термін напрацювання на відмову (MTBF) – не менше 1 млн годин. Поставляється готовим до використання, так що ви відразу зможете переносити і зберігати файли.
Сумісність з системами
- Форматування файлової системи exFAT для сумісності з Windows і Mac без додаткової настройки
- Операційна система Windows® 10 або Windows 8.1
- macOS Catalina, Mojave або High Sierra
- Для використання з іншими операційними системами може знадобитися переформатування
Комплект постачання
- Зовнішній жорсткий диск
- Кабель USB 3.0
- Адаптер блоку живлення
- Пам'ятка по установці та налаштування
Зверніть увагу, в холодний період року, при температурі нижче +5, не можна включати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату - це може привести до поломки. До першого включення потрібно почекати 8 годин при кімнатній температурі.
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм жорсткого диска | 12000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об'єм буфера | 256 (MB) |
| Інтерфейс | USB 3.0, USB 2.0 |
| Швидкість обертання | 5400.0 (об/хв) |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Нове |
| Клас якості | Original |
| Внутрішній інтерфейс | SATA III |
| Вихідне форматування диска | exFAT |
| Швидкість читання | 190MB/s |
| Швидкість запису | 180MB/s |
| Оригінальна продукція Western Digital | Так |
| Напруга | 220 В |
| Час напрацювання на відмову | 1000000.0 (годину) |
| Мінімальна робоча температура | +5 град. |
| Максимальна робоча температура | + 35 град. |
| Харчування | Мережа 220В |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 165.8 мм |
| Вага | 900 гр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 12000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0, SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Оригінальна продукція Western Digital | Так |
| Модель пристрою | WD Elements 12TB Зовнішній жорсткий диск накопичувач HDD (WD RED 12TB Western Digital) |
| Внутрішній інтерфейс | SATA III |
| Швидкість читання | 190MB/s |
| Швидкість запису | 180MB/s |
| Вихідне форматування диска | exFAT |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 165.8 мм |
| Вага | 900 г |

